Wizyta w Salonie Collinter

Mar 13, 2018 | suknie ślubne | 0 komentarzy

Czego się możesz spodziewać odwiedzając Salon Collinter.

Salon Collinter jest kameralnym miejscem, dzięki temu każda nasza Klientka czuje się w nim swobodnie.
Staramy się, aby wszystkie przymiarki upływały w miłej i wesołej atmosferze (taki przedsmak tego wyjątkowego dnia ·)  , częstujemy nasze klientki i osoby towarzyszące szampanem, kawą, herbatą i zimnymi napojami.

Każdą wizytę przyszłej Panny Młodej w naszym salonie, rozpoczynamy od rozmowy na temat jej wyobrażenia o sukni. Od Pań, które nie mają pomysłu na wymarzoną suknię staramy się dowiedzieć, co im się podoba a czego absolutnie by nie założyły. To ważne, aby Klientka określiła czy podobają się jej suknie typu Princess czy np. tak zwane rybki. Ważne też są materiały, z których ma być uszyta suknia.
Po dłuższej rozmowie jesteśmy już wstanie zaproponować kilka modeli, które będą dobrym kierunkiem w poszukiwaniu idealnej sukni ślubnej.
Suknie wzorcowe w salonie są w rozmiarach, 44 co ułatwia każdej Pani przymiarkę i wybór.

Pragniemy, aby nasze Panny Młode wychodząc z naszego salonu były wizytówką naszej firmy i sukni, dlatego,  nigdy nie doradzamy sukni sugerując się jej ceną, często odradzamy niekorzystne modele.

W Salonie Collinter wszystkie Panie mogą przymierzyć dowolną ilość modeli bez dodatkowych opłat.
Zdając sobie sprawę jak trudną muszą podjąć decyzję przyszłe mężatki, każdej Pannie Młodej poświęcamy od 2 do 3 godzin na każdą wizytę. Wychodząc na przeciw Panią pracującym, które nie zawsze mogą umówić się w godzinach otwarcia salonu, często zostajemy po godzinach lub otwieramy salon specjalnie dla naszych Klientek w dni wolne od pracy. Dzięki temu, bez presji czasu mogą znaleźć swój wymarzony model.

Po wybraniu sukni i podpisaniu umowy, każda z Pań może nas odwiedzać, jeżeli będzie mieć potrzebę sprawdzenia czy np. kupione buty będą pasować do sukni lub próbny makijaż jest odpowiedni.

Zawsze służymy radą nie tylko w kwestii sukni ślubnej, ale też wyboru garnituru, fryzury, samochodu i innych ważny decyzji związanych z organizowaniem wesela i ślubu. Zależy nam, aby nasze Klientki czuły, że zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie.
Oferta salonu jest skierowana do każdej Panny Młodej. Mamy szeroki asortyment i profesjonalną obsługę.

Umów się na wizytę i poczuj się wyjątkowo J
ZAPRASZAMY J