Kogo zabrać na poszukiwania sukni ślubnej

Mar 25, 2018 | suknie ślubne | 0 komentarzy

Kogo zabrać na poszukiwania sukni ślubnej

Wybieranie sukni ślubnej to tak samo ważne wydarzenie jak ślub czy wesele.
Bardzo ważne jest, kto towarzyszy Ci w tych wyjątkowych chwilach.
Warto, więc zastanowić się, kto będzie wybierał z nami suknię.
Wiele Panien Młodych decyduje się na przyjście do salonu z narzeczonym, bo to jest osoba, której najbardziej ufają. Pomijając tradycję, że Pan Młody nie powinien widzieć swojej wybranki w sukni przed ślubem jest jeszcze jedna bardzo istotna kwestia, miano wicie efekt zaskoczenia. Miło by było zaskoczyć ukochanego swoim wyglądem w dniu ślubu. Wrażenie wtedy jest niesamowite a i chwila zapadnie na całe życie, ···Jeśli nie ukochany to, kto?

Musisz być w 100% pewna, że od tej osoby usłyszysz szczerą opinię. Czasami ukochana osoba tego nie dostrzega, a najbliższa przyjaciółka nie powie nam tego wprost widząc zachwyt w naszych oczach.

Najlepszym doradcą będzie osoba z inicjatywą: ··Dzięki niej możesz wybrać sukienkę, na którą w życiu nie zwróciłabyś uwagi, a która okaże się być stworzona dla Ciebie.
Osoba, która będzie pomagać Ci w wyborze powinna mieć podobny gust, jeśli chodzi o modę. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wiecie, czego szukać.
W moim salonie cenię uwagi osób towarzyszących, dzięki nim i żywej dyskusji jesteśmy w stanie stworzyć jeszcze bardziej wyjątkową suknie.
Najważniejszym kryterium w wyborze doradcy jest to czy dobrze się czujesz w jego towarzystwie, bo szukanie sukni ma być miłą zabawą.

Wszystkim Panią życzę miłej zabawy i niezapomnianych wrażeń J